ALIŞVERİŞLERİNİZDE 150₺ VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Yöresel Peynirler

Hiçbir sanayi işleme maruz kalmadan doğal yöntemlere üretilen yüzde yüz inek ve keçi sütünden üretilen peynir çeşitleri organikapinda ile kapınıza geliyor.

Yöresel Peynir nedir ?


Üretiminde herhangi bir katkı maddesi bulunmayan çeşit ve türüne göre farklı zaman dilimlerinde farklı ortam ve saklama koşulları ile üretilen peynir çeşitleridir.Her tür peynirin kendine özgü bir hikayesi vardır. Örneğin Gravyer Peyniri, aslen Rus kültürüne ait olsa da Kars bölgemizde sıkça tüketilen bir peynir çeşididir.Yapımı 6 aydan iki yıla kadar süren peynir fermente olmasıyla da hazmı ve sindirimi kolaydır.

Yöresel Peynir Çeşitleri


Ülkemizde her bölgenin kendine ayrı özel yöresel peynir çeşitleri bulunmaktadır.Karadenizimizin %80 oranında yağdan oluşan telli peyniri,kolot peyniri,Kars Kaşarımızdan Kargı tulum ve koyun penirimize koyun,keçi ve inek sütü karışımı ile oluşturulan Mihaliç peyniri gibi onlarca çeşide tek noktadan organikapinda ile ulaşabilirsiniz.

Yöresel Peynirde neden Organikapinda?


Çünkü organikapinda sizi önemsiyor ve sizler için en iyisini en lezzetli ve ve en doğalını tedarik ediyoruz ve bunu yaparken de aynı zamanda en uygun ve sağlıklı olamısına da dikkat ediyoruz , siz de en kaliteli organik ürünlere organikapinda ile sahip olabilirsiniz
Yükleniyor...