ALIŞVERİŞLERİNİZDE 150₺ VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Reçel

Organik Reçel

Doğal ve organik beslenmenin adresi organikapinda ile en sağlıklı organik ürünleri en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.Organik ürünlerimiz arasında çokca merak edilen ürünümüz reçellerimiz. Kahvaltımızın vazgeçilmezi olan reçellerimizin organik bahçe meyvelerinden ve yapay şeker tatlandırıcı kullanılmadan elma suyu ve pekmez gibi doğal tatlandırıcılar ile kimyasal hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilen çeşit çeşit meyve reçellerini sizler için tedarik ediyor takip ediyoruz.

Organik Reçel Nasıl Anlaşılır ?


Herhangi bir yapay tatlandırıcı kullanılmadan mevsiminde toplanmış taze meyve ve ürünlerden üretilmesi gerekir. Şeker yada tatlandırıcı kullanılmış şekerlemeye durmuş ürünler kesinlikle organik ürün değildir. İnsan sağlığına verdiğimiz değer nedeniyle organik ürünlerimizin tüm üretim aşamaların da uzman ekibimiz ile kontrollü sağlanıyor ve test edildikten sonra stoklarımıza ekleniyor. Piyasada organik diye satılan reçellerde bir süre sonra şekerlenme ve kıvam yapısında değişiklikl farkedeceksiniz. Organikkapinda da ile alacağınız hiçbir reçel ürününde bu durumla karşılaşmanız mümkün olmayacaktır.

Organik Reçel fiyatları


Genelde yöresel bölgelerden çeşit çeşit tedarik ettiğimiz reçellerin belirli bir fiyat aralığı olmamaktadır.Dönemsel meyve çeşitliliği ve bolluğuna arz talep ilişkisine göre fiyatlar değişiklik gösterse de organikapinda ile en uygun fiyat ve kalite garantisi ile tedarik sürecinin hiç bir halkasında sizleri mağdur etmiyor. Sizde güvenle organik reçellerimizden satın alabilir afiyetle tüketebilirsiniz.

Organik reçelde neden organikapinda ?


Sizleri kendisi gibi gören mutlu müşteri memnuyetine her zamana önem veren organikapinda sizler için tüm Türkiye'yinin dört bir yanından yöresel ve organik lezetleri sizlere ulaştırmaya devam ediyor.Oganik reçelde de oldkça başaralı ürünler sergileyen organikapinda da aklınıza gelebilecek bütün organik ve doğal ürünler yer almaktadır.Organik Tereyağı,Bal,Pekmez, Kars kaşarı süt ve süt ürünleri gibi yüzlerce organik ürün organikapinda sayfasında siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.
Yükleniyor...