ALIŞVERİŞLERİNİZDE 150₺ VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Organik Pekmez

Günümüzde artan hastalık ve kanser olaylarından sonra insanlar organik ve doğal ürünlere yönelmiştir.Market raflarında her ne kadar organik altında bu ürünler satılsa da doğal ve organik olan ürünlerin fabrika şartlarında doğal ve organik kalması mümkün değil bu nedenle el yapımı olması önemlidir. Fabrikada işleme giren gıda maddeleri kesinlikle yapay tatlandırıcı glikoz vb. katkı maddelerine maruz kalmaktadır. İşte tam bu noktada güvenilir ve gerçek organik ürünler satan Organikapinda yardımınıza koşuyor. Gıda mühendisleri ile analiz edilen el yapımı organik ürünleri analiz ederek sizlere sunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de bir çok faydası olan Pekmez,  

Organik Pekmez


Üzüm,kuşburnu,incir, dut ,keçiboynuzu ,harnup, şeker pancarı,ardıç gibi meyvesi şekere dönüşebilecek tarım ürünlerinin ezilerek kaynatılması ile oluşturulan yoğun kıvamlı ve tatlı bir şurup benzetmesi yapabiliriz. Organikapinda olarak katkı maddesi içermeyen ve kesinlikle şekerlenme yapmayan pekmezleri sizler için ülkemizin dört bir yanından en iyisini analiz ve tedarik ediyor satışa sunuyoruz.
 

Organik Pekmez nasıl anlaşılır ?


Pekmez öncelikle sanayi üretimi olmaması görekir biliyoruz ki sanayi üretimleri seri olacağından tüm ürünlerin organik ya da tatlandırıcı kullanılmadan yapılması mümkün olmayacaktır bu nedenle sanayi değil de elde üretilmiş pekmezler tercih edilmelidir. Organik pekmez de tatlandırıcı kullanılmadığından şekerlenme olmaz, kıvamı reçel ile bal arasındadır ne çok sıvı ne de çok katıdır.

Organik Pekmez Faydaları


Dedelerimizin atalarımızın ilaç niyetine kullandığı , ev ortamında organik olarak ürettikleri pekmezleri kan yapıcı olarak ilaç niyetine her gün bir kaşık alırlarmış.Kan dolaşımını tetiklediğinden karaciğer hastalıklarına da faydası bulunmaktadır.Kalsiyum açısından oldukça zengidir.Antioksidan açısından zengin olan ve bu sayede vücütdaki toksik maddeleri dışarı atar.Bağışıklık sistemini güçlendirmek gibi sayamayacağımız bir çok faydası bulunmaktadır. Sizde sağlığınız için organikapinda pekmez ürünlerinden güvenle satın alabilirsiniz.
 

Organik Pekmez Fiyatları;


Ülkenin her bölgesinden tedarik edilerek satışa sunulan organik pekmezlerimiz o seneki mahsülün verimliğine göre değişse de organikapinda sizler için en uygun fiyatlarla tedarik zincirini oluşturuyor ve bütçeleri zorlamayacak organik pekmezler ile sizi kavuşturuyor. Organik Lezzetlerin adresi Organikapinda.
Yükleniyor...