ALIŞVERİŞLERİNİZDE 150₺ VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Bal

Organik Bal

Organikapinda ile doğal ve beslenmenin yollarını siz değirli müşterilerimize açıyoruz.Yöresel doğal ve organik yüzlerce gıda maddesine sayfamız üzerinden ulaşabilir sağlıklı bir gelecek için beslenmenize özen gösterebilirsiniz.Sanayi üretiminin hızla yaygınlaştığı bugünlerde organik besin maddesi bulmak neredeyse zor hal almıştır. Organikapinda ile bu sorunu tamamen ortadan kaldırıyor ve ülkemizin dört bir yanından sizler için doğal ve organik ürünler tedarik ediyoruz.
Dengeli beslenmemizin yanında organik beslenmemiz oldukça önemlidir.İçeriğini bilmeden tükettiğimiz her ürün bizlere ileride ciddi sağlık sorunları getirebilir bu nedenle son zamanlarda bilinçlenen insanlarımız sanayi üretiminden ziyade organik ürünlere yönelmiştir. Organikapinda ürünlerinden en çok tercih edilen ve satılan ürünlerinin başında ise Bal gelmektedir. Sıfır şeker oranı ile uzman ekiplerimizce kontrolü sağlanan %100 doğal %100 organik yayla ve çiçek ballarını sizler için tedarik ediyoruz. Kahvaltılarımızın vazgeçilmezi Organik Bal besin değeri bakımında oldukça zengin bir gıda besinidir. Bağıkılık sistemi olmak üzere Faydalarını saymakla biteremeyeceğimiz organik ballara Organikapinda ile hemen sahip olabilirsiniz

Organik Balda Neden Organikapında ?

Piyasada yüzlerce marka Bal'a rastlanamız mümküm ama marka ürünü olan üretimler sanayi üretimi olacağından kesinlikle doğal ve organik bal olmayacaktır.Organik bal sezonluk bir dönemde sağımı yapılır ve o seneki üretimi miktarınca satılmayı bekler.Bizlerde organikapinda olarak yaylardan yüksek rakımlı bölgelerden ikibin üçbin çiçekten üretilen balları uzman ekibimizle analiz ediyor ve sizler için tedarik ediyoruz. Arıların insanlar için doğadan süzdürdüğü besin maddesidir stoklarımızdaki organik ballarımız.Bu nedenle güvenle bal ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.
Yükleniyor...