ALIŞVERİŞLERİNİZDE 150₺ VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Zeytinyağı

Orgnik Zeytinyağı

Organikapinda, ülkemizin en bereketli en verimli topraklarından birinci kalite zeytinlerini dalından toplayıp soğuk sızma yöntemi ile üretilen organik zeytin yağlarını sizler için sorunsuz bir şekilde paketleyip adresinize teslim ediyor.

Organik Zeytinyağı Nasıl Anlaşılır ?


Hızla gelişen sanayi üretimi ile doğal zeytin yağı altında onlarca marka zeytinyağı olsa da en hakiki en organik zeytinyağını bulmanız oldukça zor.Saf zeytinyağının en belirgin özelliği kokusu rengi ve kıvamı olsa da Hakiki zeytinyağında zeytin meyvesine yakın meyvemsi bir koku alınır. Saf zeytinyağı genizde yakıcı ve acı bir his bırakır. Organikapinda ile özenle cam şişelerde muhafaza edilen antidoksidan etkisi olan organik zeytinyağını hemen sipariş edebilirsiniz.

Organik Zeytinyağı Faydaları


Faydalarını saymakla bitiremeyeceğimiz organikapinda zeytinyağı ürünleri kalp sağlığından sindirim sistemine bir çok faydası bulunmaktadır.Uzmanlar kalp sağlığınız için organik zeytinyağı tüketilmesini tavsiye etmektedir.Sızma zeytin yağları metabolizmayı hızlandırır sindirimi artırır cilt sağlığı gibi bir çok organa faydası olmaktadır ayrıca antioksidan bakımından da oldukça zengin olan zeytinyağı yaşlanmayı da geçiktirmektedir.Vücudumuz için bu denli önemli besin maddesini güvenle satın alabileceğiniz tek adres organikapinda .

Organik Zeytinyağında Neden Organikapında ?


Müşterilerimizin en çok satın aldığı ürün başında gelen organik saf soğuk sıkım zeytinyağ ürünlerini uzmanlarımız tarafından analiz edildikten sonra kalite ve kontrol sürecini tamamlamalarıyle ürünleri satışa hazır hale getirmekteyiz.İnsan sağlığına fayda etmeyecek hiç bir ürüne reyonlarımızda yer almamaktadır.Organikapinda olarak sizi önemsiyor ve buna dikkat ediyoruz

Organik Zeytinyağı Fiyatları 


Zeytinyağı fiyatları hasat durumuna göre değişiklik gösteriyor olsa da işçilik ve kaliteye göre marka marka değişkenlikler oluyor.Kaliteli zeytin ile yapılacak soğuk sıkım işlemine tabi tutulan zeytin ile sanayi üretimi olan zeyin arasında fiyat farkı olacağı gibi kalite ve lezzet farkıda çok olacaktır. Sanayi üretimi olan bir marka zeyitin yağı ile organikapinda uzmanları tarafından analiz edilmiş test edilmiş hakiki saf organik zeytin yağı bir olmayacaktır. Bu bağlamda fiyat kıyaslamamız doğru değil.Organikapinda sizler için Hatay usulü soğuk sıkım 500ml organik zeytinyağını 28TL ye satışa sunnmuştur. uygun fiyata en kaliteli ürünleri tedarik etmeye devam ediyor.

Hakiki Zeytinyağı Donar mı ?


Her sıvı madde gibi zeytin yağınında bir donma nokatası elbette vardır.13-14 derece aralığında bekletilen sıvı yağlar donma gösterebilir. Eğer donmuyorsa elde üretilmediği fabrikada üretilen ürün olduğu anlaşılır olsada her zeytinyağı aynı zeytinden üretilmediğinden farklılık gösterebilmektedir.

Hakiki Zeytinyağı Bozulur mu ?


Her gıda maddesinin mutlaka bir raf ömrü vardır.Organik ürünlerin de katkı maddesi kullanılmadan üretildiğinden doğada belirli bir yaşama süresi vardır.Zeytinyağında ise durum farklıdır. Sıcak ve Işık alan ortamda okside olacağından rengi ve tadı bozulur uygun saklama koşullarını yerine getirmediğimizde özelliğini kaybedecek ve bozulacaktır.

Hakiki Zeytinyağının Rengi Nasıl Olur ?


Zeytinyağının rengi üretimde kullanılan zeytin cinsine göre farklılık göstereceğinden belirli bir renk tonu vardır diyemeyiz.Genelde yeşil renk olan sızma organik zeyitinyağı hasat döneminin zamanına göre ton farklılığı göstermektedir.
Yükleniyor...